Obchodní podmínky a objednávkový formulář


a. Základní informace o prodávajícím
b. Objednávka zboží
c. Cena
d. Způsob platby za zboží
e. Doprava zboží
f. Odstoupení od smlouvy
g. Záruční podmínky a reklamace
h. Objednávkový formulář

a. Základní informace o prodávajícím

Provozovatelem online obchodu www.kolemkola.cz je Dipl.-Kff. Jana Neumannová, DiS.

Sídlo firmy:
Jana Neumannová, Cukrovarská 218, Brodce, 29473
Provozovatelka není plátcem DPH.

Kontaktní údaje:
Tel: +420 774 833 598
E-mail: jana.neumannova@hotmail.cz

Obchodní údaje:
IČO: 71890505
DIČ: CZ8053082389

Bankovní spojení:
Logo ČSOB

č.ú.: 195882655/0300
IBAN: CZ49 0300 0000 0001 9588 2655
SWIFT: CEKOCZPP
Název účtu: neumannova jana

b. Objednávka zboží

Každá odeslaná objednávka v internetovém obchodě www.kolemkola.cz je považována za závaznou a odesláním objednávky kupující souhlasí s obchodními podmínkami. Kupní smlouva vzniká převzetím a uhrazením objednaného zboží. Po úspěšném odeslání objednávky obdržíte do druhého dne e-mail s rekapitulací a potvrzením objednávky. V případě bezhotovostní platby naleznete v tomto e-mailu také veškeré platební údaje. Vámi vybrané zboží lze objednat vyplněním objednávkového formuláře nebo na e-mailové adrese jana.neumannova@hotmail.cz (nutno uvést druh zboží, počet kusů, způsob platby a adresu doručení).

Objednávka:

I. vyplňte objednávkový formulář nebo zašlete e-mail na adresu jana.neumannova@hotmail.cz
II. uveďte druh zboží, počet objednaných kusů, způsob platby a adresu doručení
III. obdržíte potvrzení objednávky, v případě platby převodem peněz na účet také informace k uskutečnění platby
IV. obdržíte zboží poštou

c. Cena

Všechny uvedené ceny jsou konečné včetně DPH. Balné neúčtujeme, poštovné je účtováno dle ceny objednávky (v případě objednání zboží v celkové hodnotě nad 1000 Kč za vás uhradí poštovné www.kolemkola.cz) a způsobu platby za zboží.

d. Způsob platby za zboží

Platbu lze provést dvěma způsoby:

1. Bezhotovostním převodem peněz na účet

Na základě vaší písemné objednávky uskutečněné vyplněním a odesláním objednávkového formuláře (nutno zaškrtnout "bezhotovostně") nebo zasláním emailu (nutno uvést druh zboží, počet kusů, způsob platby "bezhotovostně" a adresu doručení) obdržíte její potvrzení společně s platebními údaji a potvrzenou částkou k úhradě. Jakmile obdržíme vaší platbu, zboží vám obratem zašleme. K ceně zboží bude připočítáno poštovné v hodnotě 70 Kč za doporučenou zásilku (balné neúčtujeme). V případě objednání zboží v celkové hodnotě nad 1000 Kč za vás uhradí poštovné www.kolemkola.cz.

2. Na dobírku

Na základě vaší písemné objednávky uskutečněné vyplněním a odesláním objednávkového formuláře (nutno zaškrtnout "na dobírku") nebo zasláním emailu (nutno uvést druh zboží, počet kusů, způsob platby "na dobírku" a adresu doručení) obdržíte její potvrzení a zboží vám obratem zašleme. K ceně zboží bude připočítáno poštovné v hodnotě 95 Kč za dobírku (balné neúčtujeme). V případě objednání zboží v celkové hodnotě nad 1000 Kč za vás uhradí poštovné www.kolemkola.cz.

e. Doprava zboží

Zboží je zasíláno v rámci ČR. V případě zájmu odeslání i mimo ČR pouze po předchozí domluvě.

Zboží je odesíláno jako doporučená zásilka České pošty s doručením do 2 pracovních dnů. V případě bezhotovostní platby je zboží odesíláno po připsání zaplacené částky na účet prodávajícího, v případě platby na dobírku je zboží zasíláno obratem.

f. Odstoupení od smlouvy

Zákazník má v souladu se zákonem 367/2000 Sb. právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Odstoupit může zákazník tak, že tuto skutečnost oznámí prodávajícímu www.kolemkola.cz elektronicky na e-mailovou adresu jana.neumannova@hotmail.cz nebo písemně do sídla firmy. Pokud již zákazník zboží obdržel, zašle zboží zpět v neporušeném stavu do sídla firmy. Je-li vrácené zboží v neporušeném stavu, prodávající je v případě odstoupení od smlouvy povinen zákazníkovi vrátit již zaplacenou kupní cenu. Kupní cena bude zákazníkovi vyplacena v nejkratším možném termínu, nejpozději však do 14 dnů po vrácení zboží.

g. Záruční podmínky a reklamace

Reklamační řád byl stanoven dle platných zákonů a vztahuje se na zboží, které bylo zakoupeno v internetovém obchodě www.kolemkola.cz a jehož reklamace byla uplatněna v záruční době. Základním dokumentem pro uplatňování reklamací je doklad o nákupu (faktura, dodací list) nebo záruční list.

Záruční doba

Záruční doba začíná dnem převzetí zboží zákazníkem. Délka záruky je uvedena na dodacím nebo záručním listu. Není-li uvedena, poskytuje prodávající záruku 24 měsíců.

Reklamační podmínky

Dokladem k uplatnění záruky je faktura nebo dodací popř. záruční list. Reklamované zboží musí být v původním úplném a neporušeném stavu. Reklamace včetně odstranění vady musí být vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace.

Reklamace

V případě, že zákazník objevil na zakoupeném zboží v průběhu záruční doby vadu, která nebyla způsobena jeho nevhodným používáním, ale vadou samotného výrobku, má v záruční době právo na reklamaci zakoupeného zboží. Pokud chce zákazník reklamovat zboží zakoupené v internetovém obchodě www.kolemkola.cz, dopraví zboží spolu s kopií dokladu o koupi (fakturou, dodacím popř. záručním listem) a popisem závady na adresu sídla firmy. Prodávající neručí za případné mechanické poškození před přijetím zboží k reklamaci. Prodávající posoudí oprávněnost reklamace vady na zboží a po posouzení vyrozumí zákazníka telefonicky či emailem o způsobu vyřízení reklamace. Následně bude zákazník vyzván k vyzvednutí reklamovaného zboží popř. bude reklamované zboží zasláno na uvedenou adresu dodání. Lhůta pro vyřízení reklamace je dle zákona č. 634/1992 Sb. 30 dní.

h. Objednávkový formulář

Údaje označené * nutno vyplnit.
FAKTURAČNÍ ÚDAJE

*Jméno a příjmení:
*E-mail:
*Ulice, č.p.:
*Město:
*PSČ:
Telefon:
IČ:
DIČ:


ADRESA DORUČENÍ(vyplňtě pouze tehdy, liší-li se od fakturační adresy)

Ulice, č.p.:
Město:
PSČ:


OBJEDNÁVANÉ ZBOŽÍ

*Výběr zboží:
*Počet kusů:
Další výběr zboží:
Počet kusů:
Další výběr zboží:
Počet kusů:


PLATBA A POŠTOVNÉ

*Platba a poštovné:
Poznámky:
*1+1=

Nahoru