O nás

JANA A TOMÁŠ NEUMANNOVI

Tomáš Neumann Jana Hájková

SPORTOVNÍ PRŮVODCI, PRŮVODCI V CESTOVNÍM RUCHU

Na kole nejezdíme jen ve volném čase. Cyklistika (a další sporty, především severské lyžování a turistika) jsou částečně naším zaměstnáním.

Jako průvodci cyklistického zájezdu pro CK Trip Jako průvodci na lyžařském putování daleko za polárním kruhem

CESTOVNÍ AGENTURA www.kolemkola.cz

Kromě průvodcovských aktivit vedeme vlastní cestovní agenturu www.kolemkola.cz.
Se školním kurzem na Starém Bělidle Sportovní kurz s gymnáziem v Adršpachu

DALŠÍ ČINNOSTI

Kromě aktivit v cestovním ruchu patří mezi naše další činnosti:

Protože práce je pro nás zároveň i koníčkem, přeložili jsme, vlastním nákladem vydali a sami distribujeme velmi zajímavou publikaci o cyklistice. Kniha Cyklistika, kterou napsal lékař německé kniha Cyklistika cyklistické reprezentace a u nás známý autor knih o sportovní výživě Peter Konopka, který také v cyklistice aktivně závodil, se stala v západní Evropě bestsellerem.

Jelikož se jedná o jedinečně ucelenou knihu o cyklistice, která u nás v posledních letech vyšla, podpořili nás při jejím vydání známé firmy v cyklistice, které naleznete v pravé části našich stránek. Knihu je samozřejmě možné zakoupit v knihkupectvích, v některých cyklistických obchodech a prostřednictvím těchto stránek také přímo u nás, vydavatelů. Více o knize a jejím objednání se dozvíte v e-shopu nebo na stránkách www.nakladatelstvijh.cz.

Protože kniha Cyklistika vzbudila u čtenářů značný zájem a poslední lednový víkend v roce 2010 se v České republice v Táboře konalo mistrovství světa v cyklokrosu, rozhodli jsme se k tomuto šampionátu vydat další knihu, tentokráte věnovanou výhradně této cyklistické disciplíně. Proč zrovna kniha Cyklokros? kniha Cyklokros Jelikož se jedná o jednu z nejúspěšnějších československých a českých disciplín, navíc divácky velmi atraktivní. Jde o první knihu ze světa cyklokrosu, která v Čechách vyšla a své příznivce si získala prakticky okamžitě...

Také její vydání podpořili firmy, které naleznete v pravé části našich stránek a jimž patří velký dík. Knihu je samozřejmě možné zakoupit v knihkupectvích, v některých cyklistických obchodech a prostřednictvím těchto stránek také přímo u nás, vydavatelů. Více o knize a jejím objednání se dozvíte v e-shopu nebo na stránkách www.nakladatelstvijh.cz.

Nahoru     Kontakt