Cyklistické pobyty

Na těchto stránkách naleznete nabídku cyklistických pobytů cestovní agentury www.kolemkola.cz. Kromě nabízených pobytů jsme schopni zajistit vám ubytování v jakékoliv evropské destinaci, v terénu vhodném pro kolo horské, silniční i trekové.

Ve stálé nabídce máme osvědčené a oblíbené pobyty. Nejvíce žádaný je pobyt Lago di Garda na kole. Tato lokalita nabízí nepředstavitelné možnosti pro cyklistiku. Nejenom terénem, ale také svou polohou - je to ideální místo jak pro odvážné sjezdaře, hbité bikery, rychlé a vytrvalé silničáře, tak pro pohodovější cyklisty. Připravujeme také cyklistické pobyty na chorvatské Istrii, které jsou v jarních měsících ideální cyklistickou přípravou, v podzimních měsících zase příjemným prodloužením aktivní cyklistické sezóny. Žádané jsou též cyklistické pobyty v jižních částech Evropy, a to zejména na Korsice a Sardínii. Jedná se o místa ještě dobře dosažitelná autem s ideálními podmínkami pro koupání v moři v kombinaci s cyklistikou. V nabídce nechybí ani pobyty v českých lokalitách, kde je možné si vychutnat nádherné chvíle v přírodě v sedle kola, bez nutnosti dlouhých přejezdů autem.

Na cestu za svou aktivní dovolenou budete od nás vybaveni:

Máte konkrétní představu o vaší cyklistické dovolené, ale nemáte čas na její precizní přípravu a plánování tras? Kontaktujte nás, rádi vám připravíme nabídku dle vašeho přání.

Nahoru